11,21 do 12,01 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii Almere na magazynie z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:55

Oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień na art. spożywcze i chemię. Zatrudnienie w Almere do podjęcia od zaraz ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Almere, Holandia

Zarobki: 11,21 do 12,01 euro brutto/h w przeliczeniu ok. 4-6 tyś zł miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień na magazynie z artykułami spożywczymi i chemią gospodarczą
  • praca wykonywana będzie za pomocą skanera ręcznego
  • do zadań należeć będzie również układanie produktów na półkach sklepowych
  • praca na hali w temperaturze ok 2-4 stopnie Celsjusza

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia pracy na przynajmniej 6 miesięcy
  • gotowość do przeprowadzenia się do Almere lub aktualne przebywanie na miejscu
  • własne auto i prawo jazdy

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Holandii
  • umowa będzie do podpisania w języku polskim przed wyjazdem
  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku pracy
  • zapewnione przeszkolenie
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • zorganizowanie zamieszkanie oraz pełne ubezpieczenie

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • marvelpc.2108461@es-candidate.com z dopiskiem: ORDER PICKER

W wiadomości koniecznie prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/order-picker-albert-heijn-id329792.html

ID ogłoszenia: 12565b5d486bbd2