11,41 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji ciastek i wafli Nieuwkuijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuwkuijk
  • Opublikowany: 18 lutego 2019 03:27

Oferujemy zatrudnienie w Nieuwkuijk na produkcji ciastek, wafli i babeczek. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Nieuwkuijk, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,41 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne dodatki

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy praca na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu składników do pieczenia
  • obowiązkiem będzie układanie ciasta na blachach i ich wkładanie i wyjmowanie z pieca

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • możliwość pracy przy wysokiej temperaturze – praca przy piecach
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • uczciwe zarobki wypłacane przelewem na konto
  • atrakcyjne dodatki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka koordynatorów
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • możliwość zorganizowania płatnego przejazdu do Holandii z Polski
  • pomoc przy rocznych rozliczeniach podatków
  • możliwość regularnych zjazdów do Polski na 1-2 tygodnie po 6-8 tygodniach pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy aplikować poprzez:

http://bit.do/produkcja-ciastek lub http://goo.gl/pB8jEZ

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-produkcji-ciastek-wafli-i-babeczek-od-zaraz-nieuwkuijk/

ID ogłoszenia: 3425c695c7493935