9,86 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji czekolady Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 18:55

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz w Leerdam dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Leerdam oraz Geldermalsen, Holandia
Pensja: 9,86 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali produkcyjnej przy temperaturze ok. 19 stopni Celsjusza
  • panie będą odpowiedzialne za pakowanie gotowego produktu i etykietowanie opakowań
  • panowanie będą oddelegowani za zadania produkcyjne, np: obsługę maszyn, podwieszanie worków z orzechami a także mieszkanie czekolady

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • dostępność od zaraz i chęć podjęcia stałej pracy w Holandii
  • preferowane zgłoszenia od osób długotrwale bezrobotnych
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • Pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • pościel
  • słowniczek z przydatnymi zwrotami polsko-holenderskimi
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • przejazd z miejsca zamieszkania do firmy
  • dla chętnych możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu
  • za pracę w okresie świąt i nowego roku pracownik otrzyma dodatek w wysokości 100 euro
  • miejsce zamieszkania
  • w miejscu zatrudnienia zapewniona jest stołówka z automatami do kawy, mikrofalówką, lodówką, palarnia
  • dla chętnych możliwość podjęcia pracy w parach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 7565856ae3e79239

ilość wszystkich wyświetleń: 325, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji czekolady Leerdam”

  1. Dzień dobry interesuje mnie oferta moge wiecej szczegółow prosic czy ona jeszcze aktualna jest bo mnie interesuje i moja kolezanke mój email to dominika13-1997@o2.pl