12,45 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji czekolady Vaassen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vaassen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 czerwca 2023 00:23

Aktualna od zaraz praca w Holandii na produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Vaassen bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vaassen.

Wynagrodzenie: 12,45 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji słodyczy – przeważnie czekolady;
  • obsługiwanie maszyn pakujących.

Wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie posiadanie własnego zakwaterowania;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w Holandii;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego albo holenderskiego;
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • transport do pracy rowerem albo samochodem;
  • zatrudnienie od zaraz na dłużej;
  • wsparcie polskich koordynatorów.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-vaassen/

ID ogłoszenia: 8496483765a62a3a