od 11,35 EUR/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji gotowych dań wege Dronten 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Długość umowy: 6 miesięcy minimum
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 02:18

Aktualne ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji dań wegetariańskich. Zatrudnienie w fabryce z Dronten 2019 bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań wegetariańskich

Miejsce zatrudnienia: Dronten, Holandia

Wynagrodzenie: od 11,35 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na okres 6 miesięcy minimum

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie dań wegetariańskich
  • wkładanie produktów do opakowań i zawijanie w folię
  • etykietowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • duża zaletą będzie doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziane zgłoszenia od osób z prawem jazdy kat.b
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki oraz dodatki zmianowe
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN
  • dodatek na wakacje w wysokości 8% dochodów brutto i na urlop w wysokości 10,93 % dochodów brutto
  • łatwy dostęp do rozliczeń godzinowych, wszelkich dokumentów
  • wsparcie przy kompletowaniu dokumentów, przygotowaniu umowy kierującej i przy zorganizowaniu przejazdu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-produkcji-posilkow-wegetarianskich-m-k/

ID ogłoszenia: 5675cf6ded68d760