do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 03:05
  • Wygasa: 5 godzin, 58 minut

Oferujemy zatrudnienie 2019 w fabryce z Vlijmen na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Vlijmen, Holandia

Pensja: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy w fabryce dezodorantów, kremów, odżywek do włosów, pianek, lakierów itp.
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykładanie na linię pustych opakowań
  • do zadań należeć będzie nakładanie zakrętek na butelki
  • kontrola procesów produkcyjnych
  • inne zadania jak np. etykietowanie

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • chęć do wyjazdu za granicę
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dostępność do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy
  • zdolność do pracy w grupie

Wymagania:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opcja pracy w soboty jest dodatkowo płatna
  • bezpłatny przejazd do pracy autem służbowym (kierowcy dostają dodatkowo 25 euro tygodniowo więcej)
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych opcja przejścia na kontrakt z pracodawcą holenderskim
  • płatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie organizowane na prośbę poprzez agencję pracy

Aplikacja:

Za pośrednictwem formularza na stronie http://bit.do/produkcja-kosmetykow

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 1965dc33ae9d331d

ilość wszystkich wyświetleń: 92, dzisiaj: 2