do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Opublikowany: 3 stycznia 2019 04:40

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Vlijmen na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów kosmetycznych

Miejsce: Vlijmen, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w temperaturze pokojowej na produkcji kosmetyków, takich jak dezodoranty, żele pod prysznic, odżywki, lakiery, kremy
  • pracownik odpowiedzialny jest za kontrolę jakości i nakładanie zakrętek na butelki
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, zaangażowanie
  • chęć do podjęcia pracy za granicą
  • możliwość pracy w weekendy w po godzinach
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w soboty
  • dodatki
  • praca na hali przy temperaturze pokojowej
  • możliwość podjęcia zatrudnienia bezpośrednio na umowie z holenderskim pracodawcą
  • pracę na dłużej dla najlepszych
  • zatrudnienie w malej, rodzinnej firmie z opcją podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zakwaterowanie, ubezpieczenie i przejazdy lokalne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod jednym z numerów:

  • +48 77 456 16 05 +48 77 456 16 06 +48 77 456 16 07 +48 608 494 700

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 7795c2d06ffc1cb1

ilość wszystkich wyświetleń: 1321, dzisiaj: 3