do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 28 września 2017 00:38

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Holandii na produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. Oferta z Vlijmen od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Vlijmen, Holandia

Liczba wakatów: 5

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce kosmetyków przy produkcji żeli pod prysznic, balsamów, kremów, dezodorantów, szamponów, odżywek itp.
  • obowiązkiem będzie wykładanie pustych opakowań na taśmę produkcyjną oraz nakładanie zakrętek na butelki
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowych artykułów – etykietowanie, umieszczanie w kartonach zbiorczych

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, zaangażowanie, duże chęci
  • dostępność do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatorów na miejscu
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania, przejazdów wewnętrznych oraz ubezpieczenia, organizowanego przez agencję pośrednictwa pracy
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie z dobrym zapleczem i możliwością podwyżki
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 75159cab5ffe8b73

ilość wszystkich wyświetleń: 1704, dzisiaj: 1