12,05 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii 2021 bez języka pakowanie ciastek Broek op Langedijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Broek op Langedijk
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2021 01:47

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii. Zatrudnienie 2021 w Broek op Langedijk dla Polaków przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Broek op Langedijk.

Wynagrodzenie: 12,05 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciastek w plastikowe opakowania, a także kartony;
  • do obowiązków będzie należało również dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • mile widziane będzie prawo jazdy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • atrakcyjne warunki finansowe plus dodatki za pracę w systemie zmianowym;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto, a także urlopowy – 10,87% dochodów brutto;
  • zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • możliwość zorganizowania płatnego wyjazdu u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez stronę:

www.eena.pl/0,22701,oferta-pracy-pakowacz-etykieciarz.html

ID ogłoszenia: 77660706e8addd87