do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu dań Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 18 września 2017 05:15

Możliwość zatrudnienia w Eindhoven od zaraz na stanowisku pakowacza. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu dań gotowych.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Eindhoven, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowych dań oraz naklejanie etykiet i układaniem ich w skrzynkach
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem w fabryce zajmującej się dystrybucją posiłków gotowych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na dłużej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • sumienność, pracowitość, zorganizowanie
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie posiadanie referencji
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wysokie wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • premie uznaniowe i dodatki za pracę zmianową

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • biuro@hobij.pl z dopiskiem w tytule: PAKOWANIE POSIŁKÓW

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-dan-eindhoven/

ID ogłoszenia: 13259bd271cf1760

ilość wszystkich wyświetleń: 2019, dzisiaj: 1