do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 22:39

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego na magazynie hurtowni odzieżowej. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Venlo dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia
Pensja: do ustalenia
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie w hurtowni znanej marki odzieżowej
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem zamówień oraz ich pakowaniem i wysyłką do klientów
  • zadania fizyczne polegające na rozładunku i załadunku towarów na samochody

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • staranność, solidność, odpowiedzialność
  • duże zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich wyników
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • legalną, holenderską umowę o pracę
  • zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV należy przesłać mailowo, poprzez poniższy adres kontaktowy:

  •  [ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-bez-jezyka-venlo/

ID ogłoszenia: 735582c9e208bf4d