do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja dań gotowych Denekamp

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Denekamp
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 października 2021 01:34

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w Denekamp od zaraz na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Denekamp.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przygotowywanie, napełnianie oraz pakowanie dań gotowych;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • wykonywanie zadań na hali z daniami ciepłymi – wkładanie mięsa, smażonego ryżu lub makaronu do pojemników razem z warzywami;
  • wykonywanie zadań na hali z daniami zimnymi – napełnianie pojemników makaronem, nakładanie kawałków warzyw itp.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej – przynajmniej 3 miesiące;
  • mile widziane będzie prawo jazy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • bez znajomości j. holenderskiego, ale z językiem angielskim.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym;
  • stabilną pracę;
  • holenderskie warunki pracy;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • możliwość dojeżdżania do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • pracę na dłużej;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w nadgodzinach oraz w weekendy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.flexcraft.pl/praca/praca-produkcja-gotowych-da%C5%84-431103-71.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-denekamp/

ID ogłoszenia: 620617243b51bca9