10,61 € na godz.

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu batoników Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 października 2020 02:22

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Leerdam dla Polaków przy pakowaniu batoników. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Leerdam.

Wynagrodzenie: 10,61 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pakowanie batoników do pudełek, a także przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • do obowiązków będzie też należało etykietowanie opakowań.

Wymagania:

  • bez j. niderlandzkiego, ale z j. angielskim w stopniu komunikatywnym;
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy czas;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • holenderską umowę;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zakwaterowanie, które będzie zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • po pierwszym tygodniu możliwość otrzymania zaliczki w wysokości 150 €;
  • pakiet startowy 120 PLN – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: a.biega@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-przy-pakowaniu-batonikow-bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-w-leerdam/

ID ogłoszenia: 5545f899e1eaea1b