9,04 brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką w Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: b/d
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 19:09

Ze znajomością języka angielskiego aktualna oferta pracy w Holandii na magazynie z elektroniką w Wijchen. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: order picker

Miejsce pracy: Wijchen

Zarobki: 9,04 brutto /h

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy :

• praca w branży logistycznej
• zbieranie zamówień
• rozładunek ciężarówek ze sprzętu elektronicznego
• umieszczanie produktów w odpowiednim miejscu na magazynie

Oferujemy :

• stawka godzinowa 9,04 euro/h brutto
• możliwość wyjazdu w parach
• zakwaterowanie firmowe
• ubezpieczenie zdrowotne
• regularnie wypłacane wynagrodzenie
• stabilne i legalne zatrudnienie w agencji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
• możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
• opiekę i pomoc polskiego koordynatora w zorganizowaniu formalności

Wymagamy :

• doświadczenia na podobnym stanowisku (w pracy ze skanerem ręcznym)
• podstawowej znajomości języka angielskiego
• gotowości do pracy na dwie zmiany
• dyspozycyjności na minimum 10 tygodni
• prawo jazdy mile widziane
• motywacji i chęci do pracy

Aplikacja za pomocą poniższego linka:

ID ogłoszenia: 81359740b32b298f

ilość wszystkich wyświetleń: 1734, dzisiaj: 1