10,39 Euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Holandii na magazynie żywności z językiem angielskim Gieten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gieten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 13 czerwca 2019 03:46

Propozycja zatrudnienia w Gieten dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na magazynie z żywnością i chemią przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 10,93 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Gieten, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie z chemią oraz artykułami spożywczymi
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień z użyciem zestawu słuchawkowego
  • obsługiwanie wózków EPT

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodnie z certyfikatem SNF
  • dodatki i bonusy do pensji podstawowej
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • możliwość pobrania zaliczki 150 euro po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • na start pracodawca zapewnia słowniczek, poszewkę na pościel i holenderską kartę do telefonu
  • możliwość korzystania z kantyny z ciepłymi napojami
  • opcja pracy w soboty oraz w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1396&ref=

ID ogłoszenia: 6325d012ad4e3788