10,78 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii 2017 na produkcji sosów w fabryce Udenhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Udenhout
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 03:51

Pilnie oferujemy możliwość podjęcia zatrudnienia 2017 w fabryce z Udenhout na produkcji sosów, zupek oraz dressingów. Praca w Holandii do podjęcia od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Udenhout, Holandia
Termin: od zaraz
Zarobki: 10,78 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • jest to prosta praca na produkcji sosów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie układanie, pakowanie, kontrola jakości czy etykietowanie gotowych artykułów
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie również obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub holenderskim na poziomie komunikatywnym
  • przynajmniej pół roczne doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie praktyczna umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • czynne prawo jazdy kat.B oraz możliwość prowadzenia samochodu służbowego jeżeli będzie taka konieczność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • raz na tydzień wypłaty przelewane będą na kontro bankowe
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zorganizowania zamieszkania i ubezpieczenia na życzenie
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • info@eu-people.pl

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie – dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 17:30: +48 77 453 76 00; 0031 627 743 434

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pracownik-produkcji-sosow-do-pracy-w-holandii-udenhout-2017/

ID ogłoszenia: 66658e963c83a8c1

ilość wszystkich wyświetleń: 1560, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Holandii 2017 na produkcji sosów w fabryce Udenhout”

  1. klaudiaaaaa na 18 kwietnia 2017 @ 12:17

    Witam 🙂 wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani pracą . Spełniamy wszystkie warunki. Możliwy natychmiastowy wyjazd. Prosimy o kontakt +48 881 578 764, +48 537 195 895 bądź e-mail klaudi1997@o2.pl 🙂