8,96 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Holandii pakowanie mrożonek bez języka Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:19

Możliwość zatrudnienia w Barneveld dla osób bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu mrożonek. Praca w Holandii do podjęcia od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek
Rozpoczęcie: od zaraz
Wynagrodzenie: 8,96 euro brutto na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Barneveld, Holandia

Obowiązki:

  • zadania produkcyjne związane z pakowaniem artykułów spożywczych mrożonych – frytek, warzyw, owoców, burgerów, itp.
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ważenie produktów, naklejanie etykiet oraz kontrolowanie jakości
  • inne zadania również na magazynie

Oczekiwania:

  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • duże zaangażowanie
  • możliwość pracy przy niskich temperaturach
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zaliczkę po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejazd do Holandii oraz przejazdy wewnętrzne
  • raz na miesiąc wpłaty na konto pracownicze
  • pakiet o wartości 120 w którego skład wchodzi słownik, poszewki, karta do telefonu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-barneveld-od-zaraz-pakowanie-mrozonek/

ID ogłoszenia: 393587654756352d