do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Bremen produkcja wafli

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 03:02

Oferujemy pracę w Niemczech  od zaraz na produkcji wafli czekoladowych. Zatrudnienie w Bremen od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca organizuje pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik na produkcji wafli czekoladowych

Miejsce pracy: Bremen, Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zajmuje się kontrolą jakości i prawidłowości procesów produkcyjnych związanych z wypiekiem wafelków.
  • Inne zadania np. przygotowywanie kremu, obsługa maszyn, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej
  • sumienne podchodzenie do wypełniania powierzonych obowiązków
  • posiadanie badań z sanepidu, niezbędnych do podjęcia pracy z żywnością

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • uczciwego pracodawcę
  • zatrudnienie na legalnych warunkach
  • wsparcie w dopełnieniu formalności i zorganizowaniu płatnego miejsca zamieszkania
  • bogaty pakiet socjalny
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek

Aplikacja:
Wiadomość z dokumentami aplikacyjnymi należy przesłać mailowo.

Ważne jest odpowiednie zatytułowanie wiadomości: 08/008/15

Zgłoszenia bez odpowiedniego tytułu będą usuwane.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-wafelkow-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 31455d3401fd84e6

ilość wszystkich wyświetleń: 1689, dzisiaj: 1

6 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Bremen produkcja wafli”

  1. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy doświadczenie w pracach za granicą na produkcji oraz sortowni owoców i warzyw jesteśmy bez nałogów z własnym autem pozdrawiamy i prosimy o kontakt patrycja.gieszczynska@wp.pl nr tel 731679236

  2. Witam,

    zainteresowana jestem wzięciem udziału w rekrutacji, Chciałam wysłać ze skrzynki swoje cv ale wiadomość wraca z błędem. Więc podaje mój nr 044 7597578744. Uczyłam się języka w szkole, ale pozostało nie wiele. Jedynie podstawy.
    Pozdrawiam
    Helena

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy.. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie.Jak i w branży spożywczej. Będzie mi miło podjąć z państwem współpracę. Edyta Mysinska.

  4. Witam

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem gotowa zacząc prace od zaraz wraz z przyjaciółmi , prosze o szybką odpowiedz

    Pozdrawiam

  5. jestem zainteresowany, czekam na odpowiedz

  6. Witam 2,panie , doświadczenie chętnie , Szukamy pracy , 39.lat i 49,lat , Zdyscyplinowane , odpowiedzialne , num,polski 786279685