13,50 € brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na produkcji deserów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2021 02:30

Pracodawca z Berlina potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji deserów. Zatrudnienie w fabryce dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 € brutto na godz., czyli 12,50 € brutto na godz. stawki podstawowej oraz 1,00 € dodatku za pracę w chłodni.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji deserów mrożonych;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych;
  • pracownik otrzyma odpowiedni strój i najpierw przejdzie przeszkolenie;
  • obsługa maszyn, pakowanie, a także dostarczanie surowców, dbanie o porządek w miejscu pracy itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na 6 miesięcy;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • dokładność;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji dań mrożonych;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe – przelewem na konto;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, prosimy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja deserów, sierpień 2021/Berlin

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-deserow-od-zaraz-fabryka-z-berlina/

ID ogłoszenia: 845611fc83d4161e