12,50-14,50/h €

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na produkcji napojów Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 03:38

Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla par na produkcji napojów energetycznych i izotonicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 12,50 do 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie w fabryce produkującej napoje izotoniczne oraz energetyczne
  • pracownik zatrudniony  na tym stanowisku będzie zajmował się początkowo nieskomplikowanymi zadaniami typu kontrola jakości, dbanie o ciągłość, dostarczanie półproduktów, mycie urządzeń, dbanie o porządek
  • wraz ze wzrostem doświadczenia prace będą wymagały większej wiedzy i szkoleń, np. niektórzy mogą zostać przydzieleni do obsługi maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • samodzielność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem oraz świadczeniami
  • pierwszą umowę podpisaną na okres próbny z opcją przedłużenia i podjęcia stałej współpracy
  • ubrania do pracy
  • środki ochronne
  • pomoc koordynatora Polaka
  • płatne zamieszkanie zorganizowane odpłatne, koszt od osoby w pokoju jednoosobowym to 180 euro miesięcznie lub za miejsce w pokoju 2-3 osobowym to cena 150 euro miesięcznie/osoba
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem CV oraz LM.

adres kontaktowy: arbeiteinstellen@fastmail.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2020”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-napojow-hamburg/

ID ogłoszenia: 8195eecae090f112