1600 euro brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia na magazynie z obuwiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 maja 2016 02:19

Zatrudnimy Polaków do pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem sportowym. Ogłoszenie z Kolonii dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja miesięczna: 1600 euro brutto plus dodatki za pracę w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • praca w hurtowni obuwia sportowego
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy zespołowej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • dokładność, przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • pomoc w zapewnieniu zamieszkania w Kolonii
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • rabaty pracownicze na asortyment w magazynie
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • ekstra płatne nadgodziny oraz praca w weekendy (możliwość dorobienia w okresie wzmożonego zapotrzebowania)

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: magazyn-obuwniczy6/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-butami-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 4055742015e24725

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka Kolonia na magazynie z obuwiem”

  1. kwa47@o2.pl na 24 maja 2016 @ 18:11

    Witam jestesmy zainteresowani wraz z dziewczyna mamy doświadczenie na produkcji pracy fizycznej się nie boimy. Proszę o kontakt pod nr Tel. 570-916-029