2350-2650/mc € brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 01:52

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Kolonii na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Termin: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: przez okres próbny 2350 euro brutto miesięcznie a później 2650 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie praca w nowoczesnej fabryce, produkującej dania kuchni włoskiej – pizze, makarony
  • szczegółowe zadania to praca na różnych etapach produkcji – od przygotowywania składników po samo pakowanie i magazynowanie

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelność, pracowitość, odpowiedzialność
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zapewnione zakwaterowanie w pensjonacie za 250 euro miesięcznie od osoby
  • umowę niemiecką na okres próbny trwający 3 miesiące
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych 01/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-koln-2020/

ID ogłoszenia: 7845e242abec468a

ilość wszystkich wyświetleń: 883, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln 2020”

  1. Agnieszka1911 na 20 stycznia 2020 @ 12:49

    Witam proszę o kontakt
    Agnieszka_kaminska7@wp.pl lub WhatsApp +48605332475

  2. Hinio41321 na 20 stycznia 2020 @ 14:57

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą od zaraz.Pracowalem w Belgii na produkcji dań gotowych typu kurczak ryż(tika masala).Znam angielski oraz posiadam własne auto na wyjazd.Posiadam doświadczenie przy obsłudze lini produkcyjnych i maszyn foliujących i pakujących.
    Kontakt marcel14254@wp.pl
    Nr tel +48512596750

  3. Witam, proszę o kontakt
    kubakrolik@onet.pl
    517558921

  4. Witam, proszę o kontakt jestem zainteresowany wraz z dziewczyną
    517558921