11,50-13,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 27 listopada 2017 02:32

Proponujemy podjęcie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Od zaraz zatrudnienie w Kolonii przy przygotowywaniu makaronów i pizzy.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: w zależności od stanowiska od 11,50 do 113,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 5

Zakres zadań:

  • jest to praca przy nowej linii do produkcji lasagne
  • przygotowywanie składników
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po wcześniejszym przyuczeniu
  • przeprowadzanie kontroli jakości składników oraz procesów produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu
  • w zależności od przydzielenia pracownik może pracować na dziale przy składnikach – temperatura pokojowa lub w chłodni przy mrożeniu oraz magazynowaniu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy z ludźmi, bezkonfliktowość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • możliwość odbycia badań w niemieckim sanepidzie
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • wyższą stawkę dla osób pracujących w chłodni
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem, płaceniem podatku i opłacaniem składek
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie w cenie około 200 do 250 GBP miesięcznie od osoby
  • pomoc koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • niemiecką umowę o pracę z jednomiesięcznym okresem próbny

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM, na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja dań gotowych, Kolonia 11/17”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 2135a1acb7b3a5fd

ilość wszystkich wyświetleń: 1752, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln”

  1. Urszula Lucyna Wojtowicz na 27 listopada 2017 @ 10:24

    Jestes zajnteresowana oferta.