2350-2700 € brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln 2020

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 28 maja 2020 02:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie w fabryce Kolonii od czerwca 2020 dla Polaków bez znajomości języka przy przygotowywaniu makaronów, pizz, zup minestrone.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Wynagrodzenie: miesięcznie od 2350 do 2700 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, start od czerwca 2020

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska:

  • oferta dotyczy pracy produkcyjnej w fabryce dań kuchni włoskiej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie składników, obróbka termiczna, porcjowanie, obsługa maszyn, pakowanie itp.
  • zadania na różnych etapach produkcji zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność dbania o porządek na stanowisku pracy
  • zaangażowanie, pracowitość, energiczność

Zapewniamy:

  • legalną umowę na niemieckich warunkach
  • zatrudnienie do podjęcia od czerwca bieżącego roku
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia na stałe
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych i organizacyjnych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do przesyłania aplikacji z załączeniem CV, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-dan-gotowych 06/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-dan-gotowych-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 2365ecce2cb07de2