1700 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kanapek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 17:45

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji kanapek. Oferta z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka przy porcjowaniu składników. Zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1700 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się układaniem składników na chleb lub wrapy
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości składników oraz dostarczanie produktów i dbanie o ciągłość produkcji
  • inne prace produkcyjne zlecone przez koordynatora

Oczekiwania:

  • aktualna książeczka z sanepidu
  • znajomość zasad systemu HACCP oraz BHP
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • miła aparycja, schludność
  • atutem będą zgłoszenia od osób z językiem niemieckim
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • w cenie 150 euro pracownik będzie miał zorganizowane zamieszkanie
  • darmowy posiłek
  • dodatek +50% w przypadku wypracowywania godzin nadliczbowych
  • pracę po 40 godzin w tygodniu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja kanapek, wrapów i tortilli – Dortmund 2016.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-dortumnd/

ID ogłoszenia: 19757b90b765b3e0

ilość wszystkich wyświetleń: 606, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kanapek Dortmund”

  1. aniamaruszak na 26 sierpnia 2016 @ 09:06

    Dzien dobry..jestem zainteresowana ofertą pracy..posiadam aktualna książeczkę sanepidowska jezyk niemiecki w miarę komunikatywny..moj nr.tel +48 697819687