12,49/h € brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków Ulm 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 10 października 2019 03:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w Ulm dla kandydatów również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Zarobki: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 3

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca prosta i monotonna wykonywana ręcznie
  • obowiązkiem będzie manualne pakowanie kosmetyków samochodowych – do autodetailingu
  • pracownik odpowiedzialny jest za przeprowadzanie kontroli jakości i wkładanie produktu do opakowań kartonowych

Wymagania:

  • zręczność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do przyjechania własnym autem
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • świetne zorganizowanie czasu

Zapewniamy:

  • świetne zarobki
  • sprawdzonego pracodawcę
  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem, prawem do urlopu, dostępem do świadczeń
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • uczciwego pracodawcę
  • atrakcyjne premie i dodatki, np. 100 euro miesięcznie za przejazdy własnym autem, 150 euro miesięcznie dofinansowania na pokrycie kosztów zamieszkania itp.

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 1045d99b8b265e6c

ilość wszystkich wyświetleń: 939, dzisiaj: 1