12€/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu słodyczy Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 03:24

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Niemcy praca w Lipsku dla pakowaczy bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane będzie na miejscu dla pracowników (w pensjonacie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Termin: od zaraz, wyjazdy również w I połowie lipca 2019

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu słodyczy w opakowania promocyjne
  • przygotowywanie paczek promocyjnych ze słodyczami oraz gadżetami
  • obowiązkiem będzie obsługa wagi oraz składanie zestawów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pakowacza
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • porządne wdrożenie w obowiązki i wiele szkoleń na miejscu
  • opiekę koordynatora Polaka
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, w odległości ok. 2,5 km od fabryki
  • darmowe przejazdy do pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns_06@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/06/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-lipsk/

ID ogłoszenia: 1665d126c00c905f