12,19€ +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie lodów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2019 02:02

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w nowoczesnej fabryce na produkcji lodów
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem będzie obsługa linii produkcyjnej, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka niemieckie i/lub angielskiego
  • atutem będzie posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę na 5 miesięcy
  • pomoc przy rozliczeniach podatku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu w pokojach jednoosobowych z dostępem do wspólnej kuchni, łazienki i internetu po wi-fi
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów oraz dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeitbeiuns_kwiecien@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/04/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-lodow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 7005cc2126b14ed7