1850 €/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2019 01:30

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Oferta z Berlina przy pakowaniu perfum dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba wakatów: 4

Pensja: 1850 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w komfortowych warunkach – w ciepłej hali, siedząco
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie flakonów perfum do pudełek kartonowych
  • inne zadania – składanie pudełek, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • punktualność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie dla pracownika
  • zatrudnienie w oparciu o umowę próbną na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie perfum, Dortmund 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 5875ca3c55390547

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum Berlin”

  1. Klaudiaa27 na 25 kwietnia 2019 @ 12:44

    Witam interesuje mnie ta praca przy pakowaniu perfum lub jakaś inna podobna poszukuje pracy na juz dla 2 osób