1950 € brutto +premie, dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji czekolad Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 marca 2019 03:14
  • Wygasa: 6 dni, 7 godzin

Poszukujemy od zaraz osób na produkcję wyrobów czekoladowych w fabryce z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępne dla par, grup bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie (160/h x 11,19 €) + premie i dodatek mieszkaniowy 100 euro

Wakaty: 6

Zadania:

  • praca na produkcji czekolad nadziewanych
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się wspieraniem prac produkcyjnych związanych z przygotowywaniem mieszanek smakowych z półproduktów zgodnie z wytycznymi
  • do zadań należy obsługa maszyn produkcyjnych oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • 2 osoby są również potrzebne do pakowania gotowego produktu – ręczne zdejmowanie tabliczek z linii produkcyjnej oraz wkładanie do maszyny foliującej
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku
  • chęć podjęcia długotrwałej pracy w Niemczech
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie
  • sumienność, zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • konieczność przejścia badań w niemieckim sanepidzie do pracy z żywnością

Oferujemy:

  • wdrożenie pracownicze – szkolenie z obsługi maszyn, zasad obwiązujących w zakładzie oraz BHP
  • zatrudnienie na pół roku z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby – pracodawca zapewnia dodatek mieszkaniowy w wysokości 100 euro na pokrycie kosztów zakwaterowania
  • dla par możliwe wspólne pokoje
  • wsparcie na miejscu i pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • atrakcyjne dodatki w postaci paczek z wyrobami firmowymi

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/03/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 6265c84fea3c3c6e

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji czekolad Berlin”

  1. zbigniew matej na 12 marca 2019 @ 20:52

    Witam.Jestesmy zainteresowani pracą dla pary od zaraz tel.+48606309066