2150-2650 € brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 18 maja 2020 02:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie od maja 2020 dla par bez znajomości języka w fabryce z Kolonii. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 2150 do 2650 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • szczegółowe zadania będą przydzielane po przejściu szkolenia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych – przeprowadzanie kontroli jakości, odmierzanie i mieszanie składników, pakowanie itp.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do wyjazdu za granicę i podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • chęć podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt miesięczny to 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w systemie na 3 zmiany

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kremu-czekoladowego-kolonia/

ID ogłoszenia: 8055ebfdf24821f1