€ 11,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji deserów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 grudnia 2019 02:44

Zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy + 1,50 euro dodatku za pracę w warunkach chłodniczych

Zakres zadań:

  • praca w fabryce produkcji spożywczej w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprawowanie nadzoru nad napełnianiem pojemników, obsługa maszyn produkcyjnych, wykładanie na linię pustych opakowań, pakowanie, foliowanie itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt mailowy. Wiadomość należy przesłać na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja deserów Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-deserow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 3265df93dfce7878