1820 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par pakowanie pralin bez języka 2018 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 05:34

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce z Dortmundu na produkcji przy pakowaniu pralin czekoladowych. Aktualna praca w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz pralin

Wakaty: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 1820 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się ręcznym pakowaniem czekoladek do tacek plastikowych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Niemczech
  • miłą atmosferę i pracę w dobrych warunkach
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 320 euro miesięcznie od pary
  • wsparcie koordynatorów
  • początkowo umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: pakowanie-pralin/05/18, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-pakowanie-pralin-dortmund/

ID ogłoszenia: 2795ae0b977f3467