6,500.00

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie z art. domowymi w Erfurcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Erfurt
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.05.2021
  • Długość umowy: 9 miesiecy
  • Opublikowany: 15 maja 2021 00:41

Z podstawową znajomością języka niemieckiego w Erfurcie do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na magazynie z art. wyposażenia domowego. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Posrednictwo pracy Alex-International poszukuje osob na kilka stanowisk dla duzego magazynu z art. wyposazenia domowgo. Miejscowosc niedaleko Erfurt.

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie produktów wyposazenia domu
Transport wewnętrzny towaru wózkiem widłowym
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe
Pakowanie i sortownie, kontrola jakosci

Oferujemy:
Niemiecka umowa o prace
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Darmowe zakwaterownie
Dojazd do pracy
Wsparcie polskiego koordynatora
Praca na caly etat

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Gotowość do pracy dwuzmianowej
Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – wymóg konieczny
Odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

k.niklas@alex-job.com

ID ogłoszenia: 692609cf3041309d

ilość wszystkich wyświetleń: 264, dzisiaj: 1