2500-2800 € brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech produkcja dań gotowych bez języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 2 marca 2021 01:01

Fabryka z Kolonii szuka osób bez znajomości języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na produkcji dań gotowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji dań gotowych kuchni włoskiej;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produkcji oraz dbanie o ciągłość produkcji;
  • wykonywanie łatwych, ale powtarzalnych prac manualnych przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie także pakował gotowe już produkty.

Wymagania:

  • umiejętność dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej oraz monotonnej;
  • dokładność;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pracę w bezpiecznym środowisku;
  • odpowiedni strój roboczy;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przesyłanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych 03/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-2021-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-od-zaraz-w-fabryce-koln/

ID ogłoszenia: 365603cf21a052e6