165/h NOK +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2019 02:32

Aktualnie trwa rekrutacja do pracy w Norwegii na produkcję dań mrożonych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań mrożonych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa maszyn produkcyjnych – plus dodatkowo ich mycie i konserwacja
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przygotowywanie składników

Oczekiwania:

  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • optymizm
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opiekę rezydenta polskojęzycznego na miejscu
  • legalną umowę o pracę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

Prosimy o oznaczenie stanowiska: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2019″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-dan-mrozonych-bergen/

ID ogłoszenia: 5765d6b975651ad9

ilość wszystkich wyświetleń: 1208, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych Bergen”

  1. Witam była bym zainteresowana wyjazdem do pracy na pakowanie mrozonek

  2. Jesteśmy zainteresowani wraz z dzieczyną. Skończyliśmy technikum żywienia i usług gastronomicznych.
    Nr kontaktowy :508-264-108
    Adres e-mail : dafkobid@gmail.com