165/h NOK brutto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 00:59

Oferta pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka na produkcji dań gotowych-mrożonych przy taśmie. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bergen z zakwaterowaniem bezpłatnie zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się kontrolą składników, ich przygotowywaniem, obsługiwaniem maszyn oraz pakowaniem

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do przyjechania samodzielnie do Gdańska aby podpisać umowę
  • punktualność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ubranie do pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie norweskiej umowy próbnej z opcją przedłużenia
  • wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pełna pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych w celu podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • opieka koordynatora Polaka
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w przyzwoitych warunkach – pracownik podpisuje dokument o konieczności dbania o powierzone lokum

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem formularza:

Koniecznie prosimy oznaczyć opcję: „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2018″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-dan-mrozonych-bergen/

ID ogłoszenia: 3285a51f656ac652

ilość wszystkich wyświetleń: 2031, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji dań mrożonych Bergen”

  1. wanda jakubowiak na 8 stycznia 2018 @ 10:35

    Witam,jestem zainteresowana.Bardzo podobną pracę wykonywałam kilka lat temu w Irlandii.

  2. Mariusz100 na 12 stycznia 2018 @ 15:17

    Ja też jestem zainteresowany proszę o kontakt

  3. PaulaStefanowska na 15 stycznia 2018 @ 16:35

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy, spełniam wymagania, proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. krzy_mucha na 15 stycznia 2018 @ 23:49

    Witam, jestem zainteresowany z dziewczyną, prosze o kontakt – 512-929-872 lub krzy_mucha@wp.pl