171 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja przynęt Haugesund

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Haugesund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2016 02:07

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przynęt wędkarskich w fabryce z Haugesund. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Termin: praca od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Haugesund, Norwegia

Stawka godzinowa: 171 NOK brutto

Obowiązki:

  • prace polegające na montażu przynęt wędkarskich
  • zadania wykonywane będą przy stole montażowym
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za montowanie haczyków oraz kotwiczek, lakierowanie oraz nanoszenie ornamentów i kontrolę jakości.
  • do zadań należeć będzie również pakowanie gotowych sztuk

Oczekiwania:

  • aktualny dokument potwierdzający niekaralność
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na 6 miesięcy
  • zmysł estetyczny
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • odpowiedzialność
  • preferujemy zgłoszenia od osób hobbistycznie wędkujących

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie oraz premie za wydajność
  • dla chętnych możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania, koszy miesięczny za wynajem to ok 4000 – 5000 NOK miesięcznie
  • półroczny kontrakt z możliwością przedłużenia
  • wsparcie koordynatora posługującego się językiem polskim
  • norweska umowa o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/066/16

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-przynet-wedkarskich-od-zaraz-haugesund/

ID ogłoszenia: 798577cd3a885ccf

ilość wszystkich wyświetleń: 677, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja przynęt Haugesund”

  1. Jedrzej Grygoruk na 10 lipca 2016 @ 13:25

    Dzień dobry,

    czy jako dokumenty aplikacyjne do ogłoszenia powyżej, czyli pracy przy produkcji przynęt wędkarskich potrzebne jest CV w języku polskim czy języku angielskim? Czy potrzebne są jeszcze jakieś, dokumenty oprócz CV i zaświadczenia o niekaralności?

    Pozdrawiam, jędrzej grygoruk

  2. Witam serdecznie.Jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy od zaraz.Proszę o kontakt tel 536956971.Pozdrawiam Jacek.