od 155 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka magazyn zabawek Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2022 00:32

Hurtownia ze Stavanger poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie zabawek bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavamger.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych zlecanych przez przełożonego zmiany;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy, rozładowywanie dostaw, wystawianie dokumentów, a także zbieranie zamówień;
  • zadaniem będzie również obsługa wózków, skanerów oraz komputera itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność oraz wydajność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane pełna mobilność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • świadczenia socjalne;
  • legalne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-hurtownia-stavanger/

ID ogłoszenia: 371625ef7beb2315