do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 8 października 2015 03:58

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni samochodowej. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Miasto: Bergen

Charakterystyka stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni części samochodowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień i pakowanie ich
  • konieczne jest dbanie o ład na magazynie
  • prace pomocnicze przy rozładunku dostaw
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność, sprawność manualna
  • zdolność do pracy zespołowej
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • kreatywność
  • pracowitość
  • siła i wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:

  • zapewnione liczne szkolenia pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • dla chętnych możliwość zorganizowania płatnego lokum – prosimy informować o tym już przy aplikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: “lagermedarbeider 18/2015”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bergen-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 3315615c45139eb0

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy niestety podany mail nie działa. Proszę o kontakt pawel.tarant@gmail.com

  2. witam jestem zainteresowany praca w Norwegii od stycznia proszę o kontakt stanislaw.szubryt@gmail.com