165 NOK brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie kosmetyków Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 18 czerwca 2022 01:26

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni kosmetyków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • pomoc przy wykonywaniu codziennych prac magazynowych;
  • zbieranie zamówień oraz obsługiwanie zamówień internetowych;
  • pracownik będzie zajmował się pakowanie oraz aktualizowaniem danych w systemie komputerowym;
  • obsługa różnych sprzętów;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • dokładność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie;
  • legalne zatrudnienie;
  • norweska umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki – zniżki, obiady, imprezy integracyjne;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 06/2022″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-kosmetykow-w-oslo/

ID ogłoszenia: 92262ac70ffc5589