173/h NOK brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji opakowań Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 21 lutego 2019 04:53

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków na produkcji opakowań kartonowych. Zakwaterowanie zapewnione jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca produkcyjna w zakładzie poligraficznym
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie opakowań kartonowych – wycinanie, nadzór nad wydrukiem, sklejanie, pakowanie
  • inne zadnia zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie wykształcenie poligraficzne
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • staranność, dokładność, profesjonalizm
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • umowę na 3 miesiące
  • początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy
  • pracę od zaraz
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 2500 NOK miesięcznie – zakwaterowanie zapewnione jest wyłącznie na czas trwania okresu próbnego, osoby które przedłużą umowę muszą poszukać sobie kwatery we własnym zakresie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłani zgłoszenia z oznaczeniem:

„Produkcja opakowań Oslo”, za pośrednictwem formularza:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-w-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 285c6c70332dc02

ilość wszystkich wyświetleń: 1780, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji opakowań Oslo”

  1. Kandydaci na 23 lutego 2019 @ 12:47

    Proszę o kontakt na adres aska181298@gmail.com jeśli można podjąć pracę od początku kwietnia

  2. Marcin.B. na 24 lutego 2019 @ 18:30

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy

  3. Jestem zainteresowana podjęciem pracy na okres od lipca do września (3 miesiące).
    Mój adres e-mail to: urszulag12@onet.pl.

  4. krzysztofdrzyzga na 26 lutego 2019 @ 18:32

    jestem zainteresowany podjeciem pracy