169/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 28 stycznia 2019 03:24

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Sandefjord dla Polaków na stanowisku pakowacza kosmetyków. Aktualna oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie i przepakowywanie kosmetyków

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zręczność, pracowitość, zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • pracowitość, zaangażowanie
  • dostępność na pół roku i dłużej

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pół roku
  • zapewnione ubezpieczenie zdrowotne i możliwość korzystania z opieki zdrowotnej
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie od 4000 do 5000 NOK miesięcznie
  • pracodawca zapewnia pakiet na start – pościel, słownik i kartę sim do telefonu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk/010/2019

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 8945c4dadd4f0552