do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie bez znajomości języka Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 lutego 2017 00:57

Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na magazynie hurtowni części samochodowych. Oferta dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień oraz wprowadzaniu danych do systemu komputerowego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Rozpoczęcie: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie zamówień oraz przygotowywanie towarów do wysłania dla klientów
  • zabezpieczanie paczek, oklejanie oraz adresowanie
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • raportowanie o nieprawidłowościach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność
  • bezkonfliktowość i umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka polskojęzycznego pracownika na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego miejsca zamieszkania
  • terminowość w wypłacaniu wynagrodzeń

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 03/2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-bergen/

ID ogłoszenia: 199589743b816e20

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie bez znajomości języka Bergen”

  1. Mateo3321 na 3 marca 2017 @ 14:38

    Witam mieszkam w Bergen mam 24 lata moge podjac prace od zaraz +48 514566301
    Doswiadczenie posiadam