173,20/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii pakowanie mrożonek bez języka Stavanger 2018

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 00:21

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w fabryce ze Stavanger dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu mrożonek.

Stanowisko: Pakowacz mrożonek

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac porządkowych, dbanie o wysoką jakość procesów produkcyjnych, pakowanie gotowego produktu
  • zadania wykonywane są na hali przy warunkach chłodniczych

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych niskiego składowania

Zapewniamy:

  • uniform służbowy oraz środki ochronne
  • sprawdzonego pracodawcę
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami
  • pomoc w zorganizowaniu kwatery na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • ubezpieczenie pracownicze
  • prawo do urlopu
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • wsparcie rezydenta Polaka

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikację poprzez poniższy formularz:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2018

z oznaczeniem opcji: „Pakowanie żywności Stavanger”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-mrozonek-bez-jezyka-stavanger/

ID ogłoszenia: 9285bfef0bf8191f