124,46 SEK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Szwecji na magazynie z zabawkami bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 18 września 2017 05:07

Tymczasowa praca w Szwecji dla Polaków bez znajomości języka na magazynie z zabawkami. Zatrudnienie w Sztokholmie od zaraz przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Miejscowość: Sztokholm, Szwecja

Zarobki: 124,46 SEK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Umowa: do 22 grudnia 2017

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem będzie kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem a także sprawdzanie poprawności zawartości produktowej
  • zabezpieczanie, pakowanie i adresowanie paczek
  • prace fizyczne – rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów oraz porządkowe

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy zmianowej
  • czynne prawo jazdy i własne auto
  • duża dokładność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do współpracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie – 3000 SEK + media
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • pracę zgodne ze szwedzkimi standardami
  • zatrudnienie w oparciu o umowę obowiązującą do końca bieżącego roku
  • uczciwe warunki zatrudnienia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na magazynie z zabawkami, Sztokholm 2017

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 14959be5851db9f6