ok. 440 GBP /tyg.

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na magazynie odzieżowym Leicester UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leicester
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2020 03:02

Aktualna propozycja zatrudnienia w Leicester na magazynie hurtowni odzieżowej. Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Leicester, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2020

Pensja: około 450 GBP brutto na tydzień plus dodatki

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie należącym do sieci odzieżowej marki premium
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozładunek dostaw, kompletowanie zamówień, pakowanie, etykietowanie, montaż zabezpieczeń itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy pod presją
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe
  • uczciwość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane w terminie –  raz na tydzień
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • jobs4you@mail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „magazyn Leicester 05/2020″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-w-leicester-uk/

ID ogłoszenia: 4915e9b1ebb1dfbd