7,20-7,70 GBP/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na magazynie TK-MAXX Rugby

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Rugby
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 10 października 2016 03:47

Atrakcyjna praca w Anglii do podjęcia od zaraz na magazynie znanej firmy TK-MAXX przy pakowaniu i etykietowaniu ubrań. Oferta bez znajomości języka z Rugby w UK.

Stanowisko: Magazynier
Lokalizacja: Rugby, Anglia
Wynagrodzenie:

  • stawka dzienna w wysokości 7,20
  • stawka nocna wynosi 7,70 GBP na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie odzieży
  • do zadań należeć będzie również etykietowanie oraz metkowanie ubrań

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • dobre nastawienie
  • znajomość języka angielskiego nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • elastyczny grafik i możliwość doboru zmian pasujących do trybu życia
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w systemie trójzmianowym od 6 do 14, od 14 do 22 i od 22 do 6
  • dobre zarobki
  • zapewnione około 40 do 45 godzin pracy w tygodniu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres: patrycja.izdebska@staffline.co.uk

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: 07900135411

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-bez-jezyka-na-magazynie-pakowanie-odziezy-tk-maxx-w-rugby-uk/

ID ogłoszenia: 76057fa4d7d65497