10 GBP/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka produkcja jogurtów Luton 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 8 października 2018 01:18

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 od zaraz, w fabryce spożywczej w Luton na produkcji jogurtów. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce pracy: Luton, UK

Liczba wakatów: 6

Rozpoczęcie: od zaraz do końca lutego 2019

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych przy linii
  • obowiązkiem będzie obsługa maszyn i pakowanie gotowego produktu

Wymagania:

  • dostępność na pól roku od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na każdym poziomie
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wynagrodzenie w formie tygodniówek
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 45 GBP tygodniowo

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Anglii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • red.dot@gmx.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja jogurtów Luton 10/2018”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-luton-uk/

ID ogłoszenia: 935bb9d2a98190b