8,65 GBP/h brutto + dodatki

Od zaraz ogłoszenie pracy w Anglii bez języka na produkcji kanapek Bristol UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Bristol
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 03:34

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Anglii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w fabryce z Bristolu dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 8,65 GBP na godzinę pracy brutto

Miasto: Bristol, Anglia

Umowa: na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca w pozycji siedzącej przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie kanapek zgodnie z wytycznymi

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • niezawodność
  • chęć podjęcia pracy w Anglii
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej oraz gastronomii
  • aktualna książeczka z sanepidu

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z dostępem do łazienki wspólnej, kuchni i internetu
  • pomoc koordynatora Polaka
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • greatjob@fastmail.co.uk z dopiskiem w nagłówku: „Kanapki Bristol 2019”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bristol-dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-przy-tasmie-2019/

ID ogłoszenia: 5965ca092dbc7438

ilość wszystkich wyświetleń: 1307, dzisiaj: 1